| windowssevenvswindowsultimate a întrebat:

am nevoie mare de ajutor.Am cumparat azi o cartela de Orange si am razuit cu cutitul codul de reincarcare si acum nu se mai vad 3 cifre! cum pot salva cartela? cu seria cartelei se mai poate afla codul sau nu stiu ajutati-ma va rog!sad

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Mergi cu cartela la cel mai apropiat magazin Orange si te vor ajuta colegii nostri.
O zi buna,
Orange Helpers

2 răspunsuri:
| 123lalala a răspuns:

Din pacate nu se mai poate salva cartela

| axu1992 a răspuns:

Salut! am patit si eu acceasi chestie la o cartela cosmote reincarcabila, am mers la ei la cosmote si au facut o hartie sa verifice cartela nu stiu cum si in 7 zile lucratoare am primit in cont euro de pe cartela( am lasat acolo date de contact si nr pe care vreau sa reincarc) presupun ca este aceeasi chestie si la Orange