| constantinboss a întrebat:

am o intrebare pentru voi: am tableta utok700q lite android 4.2.2 si nu stiu cum sa descarc aplicatiile direct pe card cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| umbra09 a răspuns:

Intra in
Setari-Aplicati-Locatie preferata de instalare si acol alegi memoria externa adica cartela sd
Acuma depinde de telefon de android unde i sunt setarile...

2 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Trebuie sa setezi din setarile telefonului
Intri in setari si gasesti pe acolo Locatie preferata de instalare si setezi cartela de memorie sau ceva de genul big grin

| constantinboss explică (pentru umbra09):

Chestia este ca nu stiu unde este crying

| umbra09 a răspuns (pentru constantinboss):

Intra in
Setari-Aplicati-Locatie preferata de instalare si acol alegi memoria externa adica cartela sd
Acuma depinde de telefon de android unde i sunt setarile...