| Alexe_Silviu_2000 a întrebat:

Salut TPU
Am o intrebare urgenta
Care telefon ziceti voi sa il iau dintre
1 Vonino Jax Q
sau
2 Vonino Jax X
Diferenta este la baterie(jax x are cu 200mAh mai mare) si camera frontala este de 5 la jax x fata de 2 mpx
La jax x imi da si o husa dar este mai scump cu 50 de lei
Acord funda

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Vonino Jax X deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/1191739,1191571

Toate cele bune!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Jax x, am cautat si eu acum pentru ca nu stiam despre ce telefoane este vorba si pe eMAG diferenta intre ele e de 20 de lei

| Alexe_Silviu_2000 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Da,dar ziceam sa il iau de la ei de pe site, dau si o husa cadou la 350 lei

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Alexe_Silviu_2000):

Atunci ia-l de acolo

| Gabryel133 a răspuns:

Nu cred că o să-ți convină răspunsul meu dar, mai bine îți cumperi un Samsung, HTC, Nokia, iphone eu stiu, am făcut și eu greșeală asta sa îmi iau un telefon cu specificații foarte bune si cu preț convenabil dar care are o firma fantoma ca să zic așa. Spun asta pentru că după câteva luni sau chiar săptămâni vei găsi 1000 de buguri sau se va încălzi prea repede trebuie să aibă ceva, nu degeaba este prețul ala așa să știi. Asta este părerea mea din propria experienta sper sa îți găsești un telefon bun!

| Alexe_Silviu_2000 explică (pentru Gabryel133):

Ok,mersi,dar imi poti zice tu un telefon bun undeva la 300 pana la 350 lei?

| Gabryel133 a răspuns (pentru Alexe_Silviu_2000):

Incearca un Samsung J1... mini probabil, altceva la banii astia habar n-am