| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cuTelefonul meu, Nokia Lumia 630.Am dat din greseala cu piciorul intr-o bara,iar cand aprind telefonul, are o crapatura mica pe mijloc si nu mai merge touch-ul ca lumea.Adica doar cand il aprind, pe dinafara e in regula.Va rog ajutati-ma. Ofer funda!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai stricat displayul, nu ai ce sa i m ai faci, trebuie schimbat, il duci la orice firmă care repara telefoane mobile, si il repară, dar vezi că reparatiile costă.

| AlexisZLS a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cam cat ar costa?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AlexisZLS):

Reparatia ar putea costa între 80 si 180 lei, asta in functie de, modelul telefonului, de piese si de mina de lucru a omului care il repară. De unde esti?

| AlexisZLS a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt din Slobozia, si am Nokia Lumia 630.

| Lacatusu-Andrei_Razvan_1993 a răspuns:

Am spart display-ul la S3 mini si m-a costat 450 de lei la al tau ar trebui sa fie mai ieftin.A si la Samp l-am vsndut cu 1, 3, kk.