| denis2016 a întrebat:

am o mica problema, am cumparat un telefon de la "x", si "x" il luase la abonament si mi la vandut mie, pot face ceva la telefon daca la un caz ca acel om vrea sa mi-l blocheze ps:i-am dat tzeapa cu 100 lei

Răspuns Câştigător
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Depinde de telefon. Daca este iphone si are contul de icluod activ DA poate. Daca este cu sistem de operare Android si are sitem operare Lolipop 5.1 si are contul de google activ Da poate.Intra pe www.servicetelefoane.ro pentru mai multe detalii.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat