| Elvis1398 a întrebat:

Am o problema am un Samsung Galaxy Ace GT-s5830i si am incercat sa-i schimb versiunea de andorid dar nu mi-a mers cred ca nu erau bune fisierele zip.Si acum nu se mai aprinde ramane doar la scrisul de inceput "Samsung GALAXY Ace GT-s5830i" si nu se deschide nu face nimic. Vreau sa ma ajutati dau FUNDA la cel mai bun raspuns.
+Vot
Si un tutroial bun de instale

1 răspuns:
| UndeadEnigma a răspuns:

Telefonul tau e "brick"(caramida). Sper ca inainte sa fii facut asta, ai facut un back-up l ROM-ul curent. Daca ai facut dai wipe la tot si repui back-up.