| Tentacle111 a întrebat:

Am o problema cu bateria de la telefon ( Samsung Galaxy A5 ), mi se descarca foarte repede. De exemplu acum am 70% si imi scrie ca mai are 7 ore. Este prima oara cand face asa, il am de vreo 2 luni.Ce credeti ca s-a intamplat? M-am gandit sa ii dau un reset din fabrica, iar daca nu merge, se poate schimba telefonul (este in garantie)? Multumesc.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Crezi ca esti singurul? daca il las seara cu bateria inarcata 100% dimineata daca am 80% vorebesc serios, daca stau 1 ora pe net ajunge la 30%, doar aspectul e de telefonul asta, degeaba i dai resetare din fabrica, eu l-am luat de la eMAG il am din decembrie, daca il ai de 2 luni nu se poate schimba daca il dai in service 15 zile ti-l rezolva, am luat teapa cu telefonul asta, asta e, numai vorbesc de ca cade wireless, datele mobile, erori la aplicati, webcam, face niste poze in cheata etc eu am renuntat la Samsung o sa imi iau iphone