| silvian12 a întrebat:

Am o problema cu telefonul.Am un Motorola Fire XT311, i-ar sora mea a incercat prea multe ori sa deblocheze telefonul(am aplicatia de la android,acea sa unesc punctele),iar acum trebuie sa ma loghez pe gmail,iar eu nu am internet pe telefon. Daca ma duc intr-o zona cu wireless, pot debloca telefonul?(nu am setat telefonul pentru a cauta wireless)

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

1) Remove SIM card
2) Remove SD card
3) Press all three button as indicated
Press power button, call button and volume down for 30 seconds
4) This then bring me into a recovery mode, scroll down and select reset (YES).
5) Reboot system