| Iulian922 a întrebat:

Am o problemă cu telefonul, atunci când intru pe orice site, nu merg filmele. Adică eu apăs pe play și îmi intră pe niște reclame care îmi spun ca trebuie să actualizez versiunea software a telefonului sau să descarc aplicații precum google launcher sau din astea. Mă puteți ajuta?

2 răspunsuri:
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Fa-ti un update de soft si o sa meargawinking

| gcgcgabi a răspuns:

Da si mie mi se intampla la fel... nu stiu exact de ce dar iți spun ce am aflat si eu... ori nu ți-e compatibil telefonul deşi... e 2.5 ori nu ai memorie suficienta.
Sper ca te-am ajutat :-)