| Liviu_Liviu_1995_LnY4 a întrebat:

am o problema cu telefonul meu S3 neo, cand vreau sa intru in ferestrele recente pur si simplu apare o eroare "procesul com.android.systemui s-a oprit " dau ok si apoi ma trimite la glisare. Am incercat sa dau resetare dar tot nu functioneaza. Stie cineva cum as putea sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Intra la setari-aplicatii-google-dezinstalare actualitati.

De la ultimul update la google a inceput sa apara eraoarea asta. Stai linistit, nu esti singirul. Fa ceea ce ti-am zis si da-mi mesaj

| Liviu_Liviu_1995_LnY4 explică (pentru RaduMihaiRadu):

Nu am gasit unde ati spus...

1 răspuns: