| Eastwood a întrebat:

am o problemă cu telefonul Sony Xperia z1, de o oră nu am semnal, pe telefonul vechi S4 am full. Ce trebuoe să fac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baga cartela sim din Sony in S4. Daca merge inseamna ca simul este ars.Se poate schimba la un magazin din reteaua de telefonie la care esti abonat.Gratuit.

| FlorinCiokan a răspuns:

Baga o alta cartela. Poate sa fie cartela de vina. Dai un restart. Daca nu poti sa dai si o resetare la setari initiale. Daca nu merge nici cum. Si cu cartela care o ai acum merge in alt telefon. Mai mult ca sigur placa de semnal e dusa.

| destiny90 a răspuns:

Scoate-i bateria si repornestel!

| MRYAN a răspuns:

Incearca sa scoti SIM-ul si sa-l bagi apoi la loc in telefon.