| Nicolae_Mitruti_1994 a întrebat:

Am o problema cu un joc pe telefon. Cand intru in joc se incarca cateva secunde si iese din joc. As vrea sa stii ce problema are si cum pot rezolva fara sa pierd salvarile. Am un LG optimus one. Jocul se numeste Bulu monster.

Răspuns Câştigător
| LQ4DnyS a răspuns:

Problema e telefonul! Din propria experienta iti spun. Procesorul da performanta si memoria ram da viteza. Procesorul telefonului tau nu este destul de performant incat sa poata rula acel joc! Asta e raspunsul. Se poate sa fie si vina aplicatiei dar sansele sunt foarte mici! 1%. Succes sati cumeri un telefon mai performant. happy

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Probabil este din cauza la rami ai decat 512mb pe tel..si acel joc poate necesita mai mult ram.