| Adrian961 a întrebat:

Am o problema cu un Samsung s7 edge. De aseara nu se mai deschide orice as face, la modul că ecranul este complet negru, nu apare nici macar logo-ul de la Samsung, nu incarca si nu este aprins nici un led. Incarcatorul este original si functioneaza la alte dispozitive, deci nu este o problema cu acesta. Aseara in timp ce se efectuau cateva update-uri la unele aplicatii, din lipsa de spatiu am decis sa sterg cateva din pozele si filmarile mai vechi, iar la finalul stergerii acestora ecranul a ramas blocat timp de 7-8 minute pe stergerea pozelor 556/556(la ultima poza). Dupa aceasta s-a facut negru si s-a inchis. Dupa cca 30 min am reusit sa il repornesc si in timp ce vorbeam pe wapp s-a inchis iarasi. Am incercat toate modalitatile de a-l porni expuse pe net, de la pornirea fortata, safe mode, lasat la incarcat chiar peste noapte si reincercat - totul degeaba, nu are nici o reactie. Mentionez ca l-am cumparat nou si doar ce mi-a expirat garantia de luna trecuta. Oare care credeti ca ar fi problema si ce as mai putea incerca, avand in vedere ca are capacele lipite si nu se poate scoate bateria decat foarte greu, la un service.

1 răspuns:
| fotbalsuprem a răspuns:

S-ar putea să ai problemă la mufa telefonului unde se bagă încărcătorul