| skillet3340 a întrebat:

Am o problema destul de ciudata desi sunt conectat la internet nu pot sa imi conectez contul de Google+ pe telefon imi spune ca nu sunt conectat la internet am incercat sa fac un nou cont si aceeasi problema imi apare nu imi mergea nici youtubeul fiind conectat la contul de Google+ dar cum l-am scos din telefon merge si youtubeul dar nu pot folosi magazin play. Cum pot sa rezolv problema?

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Pentru a accesa google play este suficient contul de gmail, nu google+.
Setari/conturi/google/contul tau/vezi daca contul este activat, pictograma trebuie sa fie verde.