| Predowski a întrebat:

am o problema ff grava! Am un telefon Samsung Galaxy S6 Edge dar l-am scapat pe scari (eram la ultimele) si a cazut pe 2 scari... acum merge dar culorile nu mai functioneaza... este pur si simplu alb negru! Cum pot sa ii recuperez culorile? Garantie nu mai am (am folosit-o).

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica ai folosit garantia? Garantia nu se foloseste, ea tine atat cat ti-o ofera producatorul.

Ma rog, oricum nu ti-l repara pe garantie daca tu l-ai scapat in cap, asa ca mergi la un service si vezi ce e de facut

1 răspuns:
| sergiu52 a răspuns:

Du-te sati repare ecranul