| xRapid1923 a întrebat:

am o problemă, mai exact aseară mi-a sosit telefonul un iPhone 4s 8 GB, am făcut cont Apple si am vrut sa imi iau Real Racing 3 imi scrie că aplicatia nu poate fi descarcată momentan care este problema? numa la acest joc si FIFA 15 imi da așa. Urgent Fundă

Răspuns Câştigător
| GhostCommander a răspuns:

Si eu am avut problema si a fost din cauza internetului. Daca esti pe wi-fi (conectat la un router) atunci scoate-l din priza 10 sec si vezi dupa aia daca merge.Eu asa am facut.

| xRapid1923 explică (pentru GhostCommander):

Ok am sa incerc si dacă merge revin cu fundă

| GhostCommander a răspuns (pentru xRapid1923):

Sa nu uiti sal bagi inapoi in priza happy

| xRapid1923 explică (pentru GhostCommander):

Nu știu ce are dar am bagat cablul USB si l-am pus prin iTunes de pe PC dar nu contează meriți funda baftă