| TheSmart a întrebat:

Am o problema:

Mi-am luat Nokia Lumia 520 dar atunci când vreau sa descarc ceva nu merge si spune ca trebuie sa configurez familia mea. Cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| manablitz a răspuns:

Ai 2 variante:
1. Trebuie, ca un părinte sa isi faca un cont Microsoft(nu trebuie neapărat sa aibă si un telefon cu Windows ohone) si sa iti adauge contul tău si sa iti pună restrictii sau nu la jocuri si aplicatii.

2. După părerea mea este mult mai usor.
Iti modifici data de nastere la contul Microsoft ca sa ai peste 18 ani.( asa am făcut si eu).
Bafta! Funda?

1 răspuns:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Te iei dupa instructiuni ce date iti cere