| Th3Br0 a întrebat:

Am o problema nasoala la magazin play imi da un fek de eroare tampita si scrie asa: Nu s-a putut conecta
N-u sa putut stabili o conexiune de date sigura la server
Este posibil ca aceasta sa fie o problema temporara sau ca dispozitivul dvs. Android sa nu fie pregatir pentru servicii de date. Daca problema persista apelati serviciul de relatii cu clientii.
1. Eu am o tableta si jumerge sa sun sau sa fac nimic.
2. Mi-a mers foarte bine la inceput dar s-a stricat asa dintr-p data nu stiu de ce. Plz ajutati-ma. (Apropo, am o tabelta Vonino Sirius QS) plz help me
Dau FUNDAAAAAAAAA

4 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Incearca si da un restart la tableta, conecteaza-te la internet si incerca iar pe magazin play

| Th3Br0 explică (pentru InVisible99):

Am incercat si nuna vrut ba chiar am si resetat-o de 10000 de ori si nu a vrut... Nu stiu ce sa mai fac.

| Th3Br0 explică (pentru InVisible99):

Am incercat dar tot asa face...

| HuShEr a răspuns:

Verifica ora si data tabletei daca nu dai un hard reset