| anonim_4396 a întrebat:

.. Am observat ca telefonul meu ( Samsung galaxy s3 neo ) are o nouă funcție, cel puțin așa cred eu... Am observat că pot face screenshot și cu degetele, adică fără funcția ( butonul de home + și butonul de închidere/ deschidere ), fac ca și când as debloca telefonul. Lămuriți-ma și pe mine cum stau lucrurile, e vreo functie nouă, ceva?

1 răspuns:
| Dandam a răspuns:

Screenshot mai poti faci si cand treci pana prin fata ecranului...cred ca ai apasat tu din greseala cand ai facut screenshot ca si la deblocare