| PSP a întrebat:

Am primit un iPhone 5 si este blocat pe retea Spaniola. Cat ma costa sa-l decodez? Funda + VoT!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Daca spui si ce retea...
Oricum, o sa te coste. Sau ca sa scapi mai ieftin, dar nu e prea recomandat, cu gevey.

4 răspunsuri:
| Catrinutza29 a răspuns:

Sa stii ca s-ar putea sa te coste peste 100 lei. Pana in 400 cred. Nu sunt sigura.

| PSP explică (pentru Catrinutza29):

Http://www.iphoneforum.ro/......a-gratuit/ Am gasit tipul asta, Si consider ca este destul de ieftin 70 lei. Crezi ca e ok? Movistar.

| Catrinutza29 a răspuns (pentru PSP):

Cred ca da. Dar, ai grija sa nu te pacaleasca astia cu vreo smecherie. Poate ti-l pun in chineza. laughing

| mihaishipunkt a răspuns:

Eu am dat pe iphone 4 sa-l deblochez 50 lei