| AlexBoy88 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari de pus pentru cine se pricepe la telefoane:
Am cumparat un iphone 5 dupa olx.ro si vanzatorul mi-a zis ca a avut facut jailbreak dar acum nu mai are pentru ca i-a dat reset la pc dupa un program iTunes.
Acum softul e orginal? Eu am primit actualizari de soft si le-am si facut si am mers si se misca prefect tel.
Daca a sters jailbreck acum iOS-ul e original nu?
Si de ce nu merge sa ii dau reset din telefon? merge doar la pc cu iTunes.

1 răspuns:
| xBesTLifeX a răspuns:

Daca merge doar la PC inseamna ca nu e original softu