| n70virus a întrebat:

Am si eu nevoie de un pic de ajutor daca doresc userii sa ma ajute cu niste raspunsuri. Ii rog foarte mult. Am un Samsung galaxy s gt-i9000 si am incercat sa pun o versiune de android 4.0.4, am descarcat programul ordin pentru pc si un root sa il pun, am incarcat rootul si acum se restarteaza telefonul non stop. Cand fac secventa volum up+meniu+power imi scrie FORCED UPLOAD by KEY PRESSING. eu vreau sa stiu cum fac sa ma intorc la versiunea veche de android. Va rog mult. Astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Tot cu odin si cred ca si cu fisierul pit. incearca sa ii pui soft fortat cu odin prin secventa volume down+ home+ power

1 răspuns:
| n70virus explică:

Pai nu gasesc ce soft sa pun. Nu prea ma pricep, mi-ai putea explica mai detaliat te rog eu mult.