| AlexCool_5717 a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung Galaxy S4 si s-a stricat si trebuie sa mi-l inlocuie cu unul nou, dar intrebarea este, mai merge sa pun in plus bani ca sa iau un Samsung Galaxy S5 atunci cand vrea cei de la Media Galaxy sa imi dea un nou S4?

Răspuns Câştigător
| Loveuan a răspuns:

AlexCool_5717,poate nu o sa mai aiba S4 pe stoc, si iti va da S5 daca a aparut, si trebuie sa dai in plus niste bani ca sa iti iei o generatie mai performanta.Si eu am vrut sa imi iau unul nou, dar nu mai avea iphone 4s asa ca am dat niste bani in plus si mi-am luat iphone 5.
Cu placere.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se poate, grantia te despagubeste pe respectivul produs si atat

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vorbeste cu ei. De unde sa stim noi?

| FatUglyVirgin a răspuns:

Sa zici mersi ca ti-l schimba.

| AlexCool_5717 explică (pentru FatUglyVirgin):

Dar se poate ce am scris acolo?

| KodrutZ a răspuns (pentru AlexCool_5717):

S-ar putea daca nu ar mai fi S4 pe stoc si nici nu ti-ar mai putea aduce. Acuma depinde si cit de romaneste se comporta ei... eu am avut un SSD SanDisk luat de pe amazon si dupa doi ani l-am returnat (avea niste blocuri defecte, desi mergea bine per total) si mi-au dat unul din generatia noua in schimb. Asta nou e cu 5 ani garantie fata de 3 la ala vechi, mult mai rapid, samd. Faza e ca eu am avut de-a face direct cu serviciul de suport al celor de la SanDisk de afara, nu cu retaileri romani...winking