| DoBrOOO2001 a întrebat:

am si eu o intrebare. Recent mi-am luat un a5 2017 la mana a 2 a si aveam acasa un incarcator adaptive fast charging de la un s6 iar nu am cablu original de la a5 2017. Iar acolo scrie doar incarcare fara incarcare rapida. Imi trebuie cablu original sa pot incarca cu fast charging?

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Iti trebuie un cablu pe care sa il suporte. Mie mi s-a stricat si mi-ai luat unul de la cellara. Daca la alte telefoane cablul acesta mergea cu adaptorul lui, la telefonul meu, merge cu adaptorul original al telefonului. Tot a5 2017 am.

1 răspuns:
| DoBrOOO2001 explică:

Ps. am o chinezarie de cablu.