| Gycanu a întrebat:

am si eu o mare problema cu un Allview A5 quad, cand ajunge bateria la 15% se activeaza gps-ul singur, mentionez ca este al 2-lea telefon cu aceasi problema pe primul mi lau schimbat ca avea multe probleme. Vreau sa stiu daca mai are cineva problema asta cu acelasi tip de
telefon nu am nicio aplicatie instalata este ca sin fabrica astazi la-m schimbat.Va rog sa ma ajutati.Cu stima

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Uita-te pe la setari, fiecare optiune sa vezi daca ai asa ceva dar nu cred.
Avand in vedere ca e firma romaneasca probabil ca e un bug laughing oricum nu e mare problema, il inchizi si gata, daca nu folosesti satelitii chiar daca ai activat sus gps-ul nu iti consuma baterie, stai calm