| Metallica97 a întrebat:

Am si eu o problema: am un telefon mobil Huawei Ascend Y210D si atunci cand il conectez la unitate pentru a transera fisiere de pa cardul de memorie imi arata ca cardul mu exista, iar atunci cand deconectez telefonul lde la unitate imi apare cardul cu toate fisierele.Care este problema (stiu sigur ca nu am virusi si cardul este introdus corect)?

P.S.:Raspunsul bun si explicit primeste desigur o funda.

1 răspuns:
| alexburuiana a răspuns:

Pai depinde de telefon da-I la setari si muta-l pe masstorage... poate el e pe transfer disck..mai mult ca sigur... uita-te in setari si rezolvi treaba