| Dyatlov16 a întrebat:

am si eu o problema...am un telefon Samsung galaxy grand prime si cand incerc sa il aprind imi apare fereastra aceea cu marca telefonului si dupa vibreaza, se stinge si o ia din nou de la capat cum pot rezolva problema?
...multumesc anticipat

1 răspuns:
| TurkuNellu a răspuns:

Stinge telefon și aprinde-l ținând toate odată tastele volum+ tasta home cea de jos și power pana îți apare roboțelul. Lasă-l asa. Îți va arata fereastra de setări. Cobori cu tastele de volum pana la App Data Factoy Reset dai ok cu butonul power. Cobori la delet, ok cu tasta power. Ti se deschide iarăși pagina după care dai primul rand Reset Sistem New. Ok cu tasta power. Lasă-l să-și insteze sistemul. Ți-ai adus telefonul ca, ești din fabrică. Îți faci iarăși contul google. Ți-a căzut sistemul de-aceea nu se mai aprinde. Baftă