| Eduard_Constantin_1996 a întrebat:

Am si eu o problema...Mi-am luat un Alview A5 Smiley, toate bune si frumoase pana cand acum cateva luni cand s-a dezlipit o bucata din mufa de incarcare. (logic ca nu mai puteam sa il incarc). Ma duc acum 3 zile, il dau la reparat, ieri l-am luat...si m-i s-a parut ciudat ca mufa intra si iesea mult prea greu fata de atunci cand l-am luat. Ajuns acasa, seara, l-am pus la incarcat. Si IARASI, s-a dezlipit toata mufa, TOATA. Precizez ca dupa ce s-a stricat (in imbele dati) mufa "dansa" inauntru.Va rog e urgent.Cum pot sa il fac FARA sa ma duc la service si DE CE s-a stricat. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Moni_Monica_1984 a răspuns:

Inainte de a il duce la service trebuia sa te duci cu certificatul de garantie de unde l-ai cumparat si sa ti-l repare, In caz de nu mai ai garantie adreseaza o intrebare pe site-ul lor www.allview.ro/ la sectiunea suport si service apoi ALLVIEW SUPPORT CENTER si deschizi tichet nou si scrii acolo ce problema ai si iti vor trimite raspuns pe e-mail. Succes.

1 răspuns:
| Mihai1810 a răspuns:

Nu ii poti face nimic fara sa il duci la service, doar sa il ti pe post de bibelou. S-a stricat pentru ca e Allview, niste chinazarii ordinare facute pe vapor si rebranduite in avion.