| Damian_Gigi_1990 a întrebat:

am si eu un Allview p5 life,si am o problema la wi-fi imi arata in bara de notificari ca se cauta ( se plimba de jos in sus indicatorul wi-fi) si nu pot sa il dezactivez,si la fel face si dupa ce ii scot bateria, ca sa il dezactivez trebuie sa ii scot de cel putin 10 ori bateria, ma poate ajuta cineva? Sau macar se poate repara la un service? Astept raspuns!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Telefonul vrea sa se conecteze la o reteaa wi-fi la care i-ai dat conectarea implicita, dar n-o mai gaseste.
Serge reteaua respectiva din cele implicite si ai rezolvat problema.

| Anonimul95t a răspuns:

Salu incearca sa il bagi si sa il scoti in mod avion sau sterge toate retele pe care le ai salvate reporneste telefonul si vezi daca mai face asa

| Damian_Gigi_1990 explică:

Degeaba,l-am si resetat, dar daca ii scot bateria de vreo 5 ori isi revine dar dupa daca mi-se inchide face la fel pana ii scot iarasi bateria.ce are?