| Marius_Robert_2001 a întrebat:

am si eu un iphone 4s de 19 gb estetic arata 9/10 si este blocat in Vodafone, tehnic nu are nici o problema
Intrebarea mea e : cu ce telefon as putea sa il schimb de preferat vrea un telefon cu android si cu ecran mare.

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai un iPhone 4s ca al tau mai ales codat e 450-500 lei. Un Galaxy S3 Neo ar fi cea mai buna solutie. Sunt multi care cauta sa dea S3 pe iPhone 4s ( si eu am cautat odata... ) Nu lua S3 normal ca e mai slab ca performanta ca S3 Neo. cauta S3 Neo. Mai bun ca ala nu gasesti. Bafta