| blackdevilgang a întrebat:

Am si eu un iphone 5c si cand vreau sa-mi cumpar/updatez orice de pe appstore, fiind cu bani, fiind fara bani, imi cere informatiile cardului de credit. Are cineva idee cum se poate fixa aceasta problema? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Hai sictir. Probabil sunt aplicatii la care platesti in joc pentru deferite bonusuri. Si daca nu ai card nu te joci. Mare scofala. Si daca vezi ca nu iti merge ii dai un factory reset si gata. Dar citat din tine: esti prea obosit sa faci asta.

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Mai normal ca daca vrei sa iti cumperi ceva iti cere informatiile cardului de credit.

| blackdevilgang explică (pentru Zaygon):

Mai normal daca vrei sa downloadezi un joc sau o aplicatie fara bani toti iti cere bani pe ea... Daca nu ma ajuti atunci nu mai raspunde obositule

| blackdevilgang explică (pentru Zaygon):

Nu puteai sa zici asa din prima? mersi de ajutor

| Zaygon a răspuns (pentru blackdevilgang):

Hai sictir. Probabil sunt aplicatii la care platesti in joc pentru deferite bonusuri. Si daca nu ai card nu te joci. Mare scofala. Si daca vezi ca nu iti merge ii dai un factory reset si gata. Dar citat din tine: esti prea obosit sa faci asta.