| Maryo_Maryan_1997 a întrebat:

am si eu un Samsung galaxy s advanced am facut upgrade la android de la 2.3.6 gingerbread la 4.1.2 jelly bean si acum nu imi mai merge wi-fi si isi da restart tot timpul ce trebuie sa fac sa imi mearga wi-fi sau macar sa nu isi mai dea restart

1 răspuns:
| Falca00 a răspuns:

Ai facut un salt foarte mare de la 2.3.6 la 4.1.2. Upgrade-ul l-ai facut tu fara ca telefonul sa-ti ceara acest lucru.Este diferenta mare din moment ce procesorul si ramii din S Advanced nu suporta un sistem asa de complex.Concluzia..Pune-l inapoi.