| Ovy1998 a întrebat:

am si eu un V500S de la e-boda si l-am scapat pe jos si asta s-a intamplat http://prntscr.com/cfdbjs, alea doua cabluri trebuiau sa fie legate, acu nu imi mai merge displayu, as vrea sa stiu daca se mai poate face ceva, se mai poate repara, daca da as vrea sa stiu cam cat costa.

1 răspuns:
| Cristy777 a răspuns:

Se repera si nu o sa te coaste chiar mult! Daca numai displayul (sensorul) pai va costa in jur la 400 lei (moldovenesti) Asa e la noi... La voi acolo nu stiu =) Daca ceva luam legatura si te pot ajuta.