| Vladsnllgddvff a întrebat:

am tableta androidaam probleme cu plai marketul. Deci cînd vreau sa downlndez o joaca imi zice ca:Nu poate fi descarcata iar daca problema persista obtinti ajutor prin remedierea acesteia.

3 răspunsuri:
| Ap_Gabriel_2001 a răspuns:

Am avut si eu problema asta
Intra la setari ->aplicatii-> cauta magazin play-> acceseaza-> apasa pe STERGERE DATE
Dupa ce ai facut toate acestea da.i restart la telefon si bucurate de rezultat.
Daca nu a functionat, lasa.mi un mesaj si iti dau alta solutie.
SUCCES!

| Vladsnllgddvff explică (pentru Ap_Gabriel_2001):

Salut mersi dar din pacate nu merge ai alta solutie-

| Ap_Gabriel_2001 a răspuns (pentru Vladsnllgddvff):

Da am alta
Intra pe browser-ul tau si descarca KINGO ROOT.
Instalezi, rootezi si apoi intrii pe google si descarci ROOT BROWSER.
Dupa ce ai descarcat si instalat, intrii in aplicatie, cauti ETC ->HOSTS(tii apasat pe el si iti apare un mic meniu, tu sa apesi pe RB EDITOR.)
O sa iti apara niste numere si alte chestii (tu trebuie sa pui doar sa pui " ## " la inceputul primului rand )
Succes!
Daca urmezi toti pasii e imposibil sa nu mearga.
Si daca imposibilul devine posibil, cauta pe Youtube alte solutii.
Sper sa iti fi fost de ajutor.