| Dragooos a întrebat:

am un abonament la telekom de 25 euro. Ei spun ca am internet la viteza 4G. Cum imi pot da seama daca chiar am4G. Am un HTC one m8s. Cand activeze datele mobile imi scrie H. Este vreo aplicatie sau ceva? Cum imi pot da seama? Ofer fundita

2 răspunsuri:
| laury24 a răspuns:

Intra in setari si acolo intri la date mobile si o sa iti arate 4G, 3G sau 2G si selectezi acolo!

| Dragooos explică:

Am 4g automat, dar poti sa selectezi 4 g si sa meargă tot de 3...