| FlorinAlexTUD a întrebat:

am un contract la Orange si sunt in ultimele 5 luni si baiatul de la Orange mi-a spus ca pot lua un telefon sau altceva, dar nu a dat prea multe detalii si aș vrea sa stiu daca imi iau un telefon mai bun trebuie sa prelungesc contractul sau sa dau vreun ban?

Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

Nu-ti da orice telefon, depinde de ce abonament ai avut, acum daca vrei ceva anume si mai performant, dai o diferentă in functie de pretul telefonului si prelungesti contractul pe incă doi ani

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa prelungesti si contractul sa dai si bani. Singura facilitate e ca veia avea o mica reducere, in functie de abonament, la noul telefon