| BladeMaster861 a întrebat:

Am un huwaei ascend y511-u10. Intr-o zi aplicatiile au inceput sa se opreasca si nu mai raspundea la comenzi. L-am restartat (cu ajutorul butonului de inchidere) si ramane blocat la sigla huwawei ( sigla are efect de miscare, dar nu se mai aude melodia pe care telefonul o scotea de obicei la pornire ).
Telefonul este inca in grantie. Ma pot folosi de ea?
P.S. Am incercat hard reset si tot nimic ( incaz ca apar sugestii).

1 răspuns:
| wanted1 a răspuns:

Salut.
Daca e inca in garantie poti sal duci la magazinul de unde il ai si le zici problema. Se rezolva(il duc in service) si in maxim 5zile il ai ca si nou.