| Gheorghe5387368 a întrebat:

am un iphon 4s original cam vechi de vreo 2 ani si e in stare perfecta numai ca de cateva zile difuzorul nu merge in sensul ca el poate scoate suntete la jocuri etc numai ca, cand vreau sa ascult o melodie si vreau sa dau mai tare imi arata "ring" si restul dar nu imi apare bara de dat mai încet sau mai tare... Am vrut sa va cer părerea inainte sa il duc la un specialist poate stie unul dintre voi...pare a fi o chestie de soft si nu de fabricație sau telefon si apropo cu caști merge perfect...

1 răspuns:
| SoftGsm a răspuns:

Salut, problema pare a fi din difuzor, costa 60 de lei inlocuirea lui cu unul original.