| tom2424 a întrebat:

Am un iPhone 4 de vreo 2 ani... Acum cateva zile pe ecran, in partea stanga pe mijloc a aparut jumatate de cerc galben-portocaliu. El apare in general dupa ce se incalzeste telefonul. Imi puteți spune cam ce as putea sa fac? Pe lângă asta mai am pe ecran niște puncte care sunt ca niște linii mici negre. Ce poate fii? Sunt pixeli morți? De ce au murit? Ce pot face? Cat m-ar costa daca e sa schimb ecranul?

1 răspuns:
| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Buna. Cea mai buna varianta ar fi schimbarea ecranului. Si mama mea a patit la fel. Iti recomand sa mergii la niste specialisti in Iphone deoarece e mai pretentios. Ar costa intr 300-450 lei. Toate cele bune.