| PSP a întrebat:

Am un iPhone 4 nu imi mai mergeau Safari si Mail ( Se opreau in 2-3 secunde ) Bun, l-am inchis si cand l-am deschis imi ramanea marul Apple. Acum i-am dat restore. Telefonul nu are setat cont iCloud si este codat Movistar ( Spania ). Acum am dat eu sa setez limba si imi zice sa Aleg o retea Wi-Fi sau sa conectez telefonul la iTunes. Mie imi porneste mai greu iTunes cam intr-o ora asa... fiindca am eu niste probleme cu procesorul. Bun, eu va intreb pe dvs. Ce trebuie sa fac cand intru in iTunes? Calculatorul recunoaste telefonul fara nici un fel de problema. Astept raspunsul dvs. Stima. Ofer Funda + Vot.

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Deschizi iTunes si conectezi telefonul. Sau mergi la o cafenea cu Wi-Fi.

| PSP explică (pentru LTAA):

Am rezolvat chestia asta. dar imi cere cartela si este blocat Movistar Spania. Gasesc prin Bucuresti un GSM sau un Germanos ceva care sa aiba asa ceva?

| LTAA a răspuns (pentru PSP):

Decodeaza-l la un service GSM.

| PSP explică (pentru LTAA):

Merge si cu R-Sim?

| LTAA a răspuns (pentru PSP):

Nu stiu ce sa zic, poti sa incerci, dar cu maxima precautie.