| Catalin_Alleen_1994 a întrebat:

am un iphone 5 alb intrebarea mea este se poate pune un buton de 5s? am vazut la cateva persoane ca au facut asta! dau funda cine imi arata de unde iau

2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna,
Iti recomand sa mergi direct la un centru gsm sau la cosmote/Vodafone/Orange, depinde in ce retea esti sa iti dea o informatie sigura, aici parerile sunt impartite.
Bafta!

| Miree a răspuns:

Te sfătuiesc să mergi la furnizorii de reţea sau la un centru GSM. Ei te pot ajuta mai mult decât noi!