| Alexandru4123 a întrebat:

Am un iPhone 5 pe negru si ma plictiseam intr-o zi si am apasat cu degetu mai tare pe marginea ecranului. Ce sa vezi. ecranu cand era apasat se baga mai inauntru. e in regula chestia asta? Am mai auzit de geam dezlipit de display. dar asta nu e asa. ca geamul e intact. se duce tot ecranu in jos cand apas, doar pe partea stanga. pe cea dreapta nu are treaba. FUNDA!

1 răspuns:
| chioscuta a răspuns:

Nu este deloc in regula.Ai un joc inrre rama telefonului si geamul touchscren-ului.Du-l cat mai repede in service sau in garantie.