| cosminutz98 a întrebat:

Am un iPhone 5 si am in dreapta-sus pe touch o găurica mică aproape in colt si nu îmi place deloc. exista vreo metoda de a remedia acea lovitura? Sa fie acoperită cu ceva sau, chituita'? Ofer funda+vot celui mai bun si convingător răspuns.Go!

Răspuns Câştigător
| BroSafarii a răspuns:

Umple gaurica cu silicon, daca este, sau dai cu spray pe culoarea dorita ( exista un fel de spray la magazin pe orice culoare mic mic), daca nu pui un brelog ( daca asa se zice laughing ) Spor la treaba, o zi faina!

2 răspunsuri:
| Madalin02 a răspuns:

Trebuie sa schimbi ecranul daca vrei sa il faci DA-MI BANI DA-MI BANI!

| f1z1ca3mat3r13123dewdsa12 a răspuns:

Ar trebui sa pui silicon.