| Robytza11 a întrebat:

Am un iphone 5, si recent am observat ca atunci cand intru in camera, mi se blocheaza si apare tot ecranul negru. Uneori o mai ia camera din fata, dar cea din spate deloc, iar cateodata apare semnul exclamarii intr-un triunghi galben(ca semnul de incepator de la
Masinalaughing)Am incercat sa dau si reset si tot asa face. A mai patit cineva asa sau stiti ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Probabil este un defect hardware. Mergi la un service.

| cristimihailov a răspuns:

Intra in setari si da drepturi pe camera. Nu ai dreptul sa o accesezi (tu sau aplicatia).

| Robytza11 explică (pentru cristimihailov):

Nu gasesc. unde sa intru?

| Robytza11 explică:

Nu gasesc. Unde sa intru? @cristimihailov