| Robytza11 a întrebat:

Am un iphone 5, si recent am observat ca atunci cand intru in camera, mi se blocheaza si apare tot ecranul negru. Uneori o mai ia camera din fata, dar cea din spate deloc, iar cateodata apare semnul exclamarii intr-un triunghi galben(ca semnul de incepator de la Masina)Am incercat sa dau si reset si tot asa face. A mai patit cineva asa sau stiti ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

Asa patesti cand ai ishit.
incearca o resetare din fabrica a telefonului. Daca problema persista probabil trebuie resoft.
Treci pe android...