| JockerStoica a întrebat:

Am un iphone 5s cu ios 8.3 și vreau și eu să știu cum fac când mă sună cineva să licăre blițul.
Nu îmi spuneți să intru la general accesibilitate și să dau optiunea blit pentru alerte pentru ca am incercat așa și nu merge.
Fundă!

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. iti spun ce am facut eu pe Android. Ar trebui sa ai aplicatia si pe iOS, descarca Flash Alerts 2. Daca nu trebuie sa ai asa ceva asemanator. Dupa deschizi aplicatia dai next next iti testeaza blitul si gata. Acolo iti va arata ca e pornit si la mesaje si la apeluri. Bafta.