| Levington a întrebat:

am un iPhone 6 si un Samsung Galaxy Ace, si as vrea sa le conectez intre el sa iau date de pe cardul din Samsung si sa le pun pe iPhone! Am un cablu cu care le conectez dar nu se intsmpla nimic! Ce programe ar trebui sa folosesc ca sa fac acest transfer, sau chm pot folosi bluetooth la iPhone? ce programe ar trebui? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Tudiii a răspuns:

Poți sa transferi datele de pe Samsung in calculator si după aceea folosești iTunes/iCloud pentru a le transfera pe iPhone

2 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Nu poti, nici prin bluetooth si nimic, din cate stiu eu merge sa transferi doar iphone la iphone pentru ca au acelasi sistem de operare, la iphone-android nu merge. Ai putea sa incerci cu dropbox asta daca exista pe iphone.

| Levington explică:

Si daca nu am calculator?