| Ady_6190 a întrebat:

am un LG p500 si nu imi merge usb-ul, insa daca pun tableta mi-o citeste si pot accesa fisierele. am un windows7 si nu stiu ce driver mi-ar trebui! cine ma ajuta? va rog

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca slimdriver, bagi LG_ul si deschizi programul.La scanare, printre alte drivere ce trebuiesc updatate, iti detecteaza si LG-ul.Dai click pe update si incepe a descarca.Instalezi si vezi apoi daca totul e ok. LG-ul stiam ca e android, deci trebuia sa se conecteze imediat la usb.