| ciucionut a întrebat:

Salut,TPU!

Am un LG T385 sias dori sa imi dati un site sau un link de pe care sa imi descarc pe telefon urmatoarele jocuri:
-Outlast
-FIFA
-Snake
-Call of Duty

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Am o veste proasta pentru tine, nu iti merg jocurile precum call of duty outlast... telefonul tau are performante prea scazute pentru asta... http://www.gsmarena.com/lg_t385-4984.php mie unul nu imi merg cele 3 in afara de snake, pe un telefon cu 184 mb ram si cu android deci cauta jocuri mai simple