| Mortalken a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520 si am incercat sa ii dau update cu windows 10 ca asa mi-a cerut dar sa intrerupt la rotitele acelea si s-a stins telefonul si acum de fiecare data cand il aprind se duce direct la rotitele acelea si sta 1-2 minute se stinge si cand il aprind face tot la fel ce se intampla Help MY dau funda!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Marius1789 a răspuns:

Încearcă să-l resetezi. Altfel nu ştiu cum... Dar dacă vrei să faci asta, se va şterge tot, va fi ca nou cumpărat.

| laury24 a răspuns:

Intra la setari si dai reset si gata sau daca vrei mai multe detalii https://www.youtube.com/watch?v=-VvqO4oQmp8

| Mortalken explică (pentru laury24):

Nu se mai aprinde.